עפרה שטראוס

ofra_stra1

רקע אישי

  • מצב משפחתי: נישאה פעמיים ויש לה 4 ילדים.
  • שנת לידה : 1966  (22 לאוגוסט)
  • ארץ לידה: ישראל

תעסוקה

כיום:

  •  יו"ר ראש קבוצת שטראוס.
  • יו"ר לשכת המסחר ישראל- אמריקה

תפקידים קודמים:.

  • מנהלת מכירות בחברת שטראוס ומנהלת השיווק של גלידות שטראוס.
  • מנהלת איזור של חברת אסתי לאודר בניו יורק

השכלה

  • תואר במשפטים מאונברסיטת תל אביב

למה עפרה שטראוס נחשבת להצלחה

עפרה שטראוס נולדה בישראל למשפחת שטראוס הבעלים של ענקית המזון השנייה בגודלה במדינת ישראל ומכהנת מ 2001 כיו"ר קבוצת שטראוס עלית. עפרה נולדה ב 22 לאוגוסט 1966 היא סיימה את לימודיה בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב ומייד אחר כך נסעה לארה"ב ועבדה כמנהלת איזור של חברת אסתי לאודר בניו יורק, אחר כך חזרה לארץ ועבדה כמנהלת מכירות בחברת שטראוס ומנהלת השיווק של גלידות שטראוס.

ההשפעה של עפרה בחברה גרמה למנות אותה למנכלי"ת חברת "שטראוס עלית" והמשנה לנשיא של החברה עד שבשנת 2001 נבחרה ליו"ר החברה והקבוצה כולה.

בשנת 2001 הפכה להיות כלת פרס התעשייה בתחום המזון מטעם התאחדות התעשיינים.

עפרה שטראוס היא אחת הנשים המשפיעות ביותר בתחום העסקים בישראל ובעולם כאשר בשנת 2007 נמנתה לאחת מ 50 הנשים המובילות בעולם העסקים (זכתה במקום ה 46) ובשנת 2009 דורגה אחת מ 12 נשות הקריירה המצליחות והמשפיעות ביותר בעולם העסקים והכלכלה בעולם. כל זה בנוסף להיותה אמא ל 4 ילדים משני נישואים קודמים.

 נישואיה הקודמים היו עם עו"ד דן להט, בנו של שלמה להט, שילדה ממנו 3 ילדים ונישאה בשנית לאיש העסקים הצעיר ממנה בכמה שנים עדי קייזמן שיש לשניהם עוד ילדה משותפת.

בשנת 2011 נבחרה עפרה שטראוס לכהן כיו"ר לשכת המסחר ישראל- אמריקה בישיבת מועצת הלשכה.

עפרה שטראוס חכמה ומוכשרת, שהצליחה להעביר בקבוצת שטראוס דברים שאף אחד לא היה יכול להעביר, הובילה מהלכים נועזים שזכו למחמאות בתחום השיווק והמזון אשר הביאו לתוצאות מרשימות והצלחות גדולות שמוכיחות שזו רק היא שממשיכה להצעיד את האימפריה המשפחתית קדימה.

כיו"ר קבוצת שטראוס היא מקפידה על סדר יום מוקפד הכולל ארוחת בוקר, אימון כושר אישי המתמשך עד שעות הערב או הלילה בעבודה המאומצת. היא פעילה בתחום החברתי ובפורומים רבים של אנשי עסקים בכירים.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*