חברות השמה להייטק

השמה להייטק – העתיד הוא עכשיו.

מקצועות ההייטק הינם מזה יותר מעשור סוג המקצועות המוביל את הכלכלה הישראלית. ענף ההייטק חווה עליות ומורדות, אבל בשנים האחרונות הוא נמצא בתנופת התפתחות. ההוכחה הניצחת לכך היא העלייה המתמדת בדרושים הייטק ובכמות העובדים המגויסים לתעשיית ההייטק מדי חודש. חברות השמה להייטק מאתרות עובדים מקצועיים, מיומנים ומנוסים למגוון משרות, כולל גם משרות בכירות.

למה חברות השמה לדרושים בהייטק?

בתחום ההייטק התגלו בכל עוצמתם היתרונות של מיקור החוץ. משמעות העניין היא שאת כל עבודת החיפוש, המיון והגיוס של עובדים מבצעים אנשי מקצוע מטעם חברות השמה להייטק מובילות. בתחום ההייטק אין תחליף לחברות כאלה, החוסכות שעות עבודה רבות וטרחה רבה ומספקות תוצאות מצוינות לאחר חיפוש ממוקד ושליפת המועמדים המתאימים בלבד ולכן יש דרושים רבים.

ההנחה מאחורי מיקור חוץ בנושא השמה להייטק היא פשוטה: אנשי מקצוע חייבים להיות מאותרים על ידי אנשי מקצוע. למרות שתחום ההייטק פורח, עדיין רבים מבקשי העבודה על פני המשרות שניתן להציע. ככל שהמשרה בכירה יותר כמות הפונים היחסית גדולה יותר. למשרה רגילה פונים בעלי ניסיון או הכשרה מתאימים הרואים עצמם מתאימים. למשרה בכירה יותר פונים גם כן אנשים מתאימים, ואולם גם בעלי ניסיון שלא איישו משרה כזאת פונים, כמו גם בעלי ניסיון בתחומים מקבילים. מיון טפסי קורות החיים דורש מיומנות, כמו גם ראיון המועמדים או דרכים אחרות לעמוד על מידת התאמתם למשרה. חברות השמה להייטק חוסכות את הטרחה, מבצעות את המיון ושולחות לראיונות סופיים רק מועמדים ראויים בעלי סיכויים טובים לאייש בהצלחה את המשרה.

ומה הלאה?

ההייטק לתחומיו השונים, בין אם בתחומי המחשב, ביוטכנולוגיה ותחומים אחרים צפוי בשנים הקרובות ללכת ולהתמקצע, בניגוד לתחומים רבים אחרים ההולכים ומאבדים את הייחוד שלהם. תהליך התמקצעות מואץ מעצים אף יותר את תפקידן של חברות השמה בהייטק שאינן יכולות, ואסור להן להיכשל. האינטנסיביות של העבודה וההכרח שאיש המקצוע ילמד וישתלב במהירות בפרויקטים מחייבות בחירה של מקצוענים לעילא שלא יכזיבו. כל הנתונים מורים על כך שחברות ההשמה ימשיכו להוביל את גיוסי כוח האדם לחברות הייטק, קטנות כגדולות.

למידע נוסף על דרושים הייטק

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*