עבודה מהבית לנשים

אפשר לעבוד מהבית

עבודה מהבית – לא מה שחשבתם

כשאומרים עבודה מהבית אין הכוונה להמעיט בחשיבותה להפך, עבודות מהבית יכולות להיות מרוויחות והולמות יותר מאשר לצאת לאחת המשרות במשרד או חברה, להיתקע בפקקי הבוקר, לחכות בקור או בחום לאוטובוס שהתעכב או לא להספיק לקחת את הילדה מהגן וכו'…

עבודה מהבית היא אחד הפתרונות הכי יעילים כדי שהאישה תוכל לממש את זכויותיה ולהגשים את עצמה כאישת קריירה ביחד עם היותה אישה ואמא בבית הדואגת למשפחה ולילדים. בית ועבודה שני נושאים שבדרך כלל מהווים בעיה מאד רצינית לנשים נשואות ואמהות אשר גורמים לרוב הנשים לבחור בין אחד מהם או הבית או העבודה למרות שהרבה נשים משלבות בין המשפחה לעבודה אבל עדיין אין ספק שקשה לשלב בין שניהם.

למרות ההתקדמות הטכנולוגית ורמת החיים במדינות העולם ובמיוחד בישראל אך עדיין המצב של האישה בחברה שלנו מאד עדין, כך שהיא חייבת לשמור על הבית, המשפחה , לשמור על הילדים, להיות אישה ובנוסף גם צריכה לעזור בפרנסה מאחר ורמת החיים השתנתה. אז איך בעצם נשים שקשה להן לצאת לעבודה יוכלו לשלב גם בית ומשפחה ביחד עם העבודה?

עבודה מהבית

רעיונות לעבודה מהבית

קיימות הרבה אפשרויות תעסוקה לנשים שלא מצריכות אותן לצאת מהבית אלא להפך, למשל למכור באיביי. כיום, בעידן החדש של התקשורת, האלקטרוניקה והאינטרנט העולם התפתח טכנולוגית, תחומי התעסוקה השתנו והתווספו אפשרויות נוספות כמו התפתחותו של עולם האינטרנט שמצריך בניית אתרים, עיצוב , קידום אתרים, שימוש בשפות תכנות שונות כמו PHP, DRUPAL, JOOMLA, בנוסף לסחר האלקטרוני שמתחיל לתפוס תאוצה רבה בכל העולם שאפילו ילדים קטנים מנסים להשתלב בתחום. תחומים אלו יכולים להיות אופציות לתעסוקה מהבית לכל אישה אם יש לה את הנסיון והידע בנושאים האלו.

קורס הנהלת חשבונות יכול לעזור לכל אישה לנהל את כספי המפשחה ביעילות והבנה וגם למצוא עבודה כפרילנסרית אשר מספקת שירותי הנהלת חשבונות לעסקים מהבית!

ישנן נשים רבות שאין להן את הידע בנושאים כמו תכנות, עיצוב גרפי או בניית אתרים לכן הן יכולות לחפש תחומים אחרים כמו סחר אלקטרוני שלא מצריך ידע רב בתחום, מאחר והאינטרנט כיום נחשב לשוק האלקטרונית הכי גדולה שיש אז כל אישה יכולה למכור ולשווק דרכו ולהרוויח כסף כשהיא נמצאת בבית שומרת על התינוק או מחכה שהילדים יחזרו מביה"ס או לבעלה.

לעבודה מהבית יש הרבה יתרונות וגם כמה חסרונות היתרונות הבולטים הם שאישה נמצאת בבית, היא עצמאית שאף אחד לא עומד מעל הראש שלה ומחייב אותה מתי להגיע לעבודה ומתי לא וזמינה תמיד לילדים, לבעל ולמשפחה. אך אחד החסרונות הכי נפוצים הוא שאישה לרוב לא מצליחה לעבוד בלי מסגרת שתוכל בזמן מסויים וקבוע לסיים את המטלות שיש לה לעשות ז"א היא הבוס של עצמה אז היא תוכל לסיים את העבודה מתי שיהיה נוח לה ומתי שיתפנה לה זמן לכך מאחר והיא בבית עם הילדים- דבר שיכול לגרום לעיכוב הצלחתה והתקדמותה…

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*