חיפוש עבודה באזור אור יהודה

מחשב נייד

לחפש עבודה באופן חכם

העיר אור יהודה שוכנת במחוז תל אביב, ומרוחקת רק כשבעה קילומטרים מתל אביב. כלומר, אנשי העיר שמחפשים עבודה יכולים למצוא את מבוקשם גם בערי גוש דן הקרובות אליה, שבהן, מדרך הטבע, מצאי גדול של תעסוקה יותר מאשר בישובים קטנים בעיקר אלה שבפריפריה. עם זאת, מבט מהיר בפורטל חיפוש עבודה באינטרנט מלמד שמתפרסמות מודעות דרושים לא מעטות למקומות עבודה שונים באור יהודה עצמה. להלן מספר דוגמאות:

 •  לחברה בתחום עיצוב מטבחים דרוש איש או אשת מכירות.
 •  דרושים מתאמי ומתאמות פגישות למוקד בטחון בעיר אור יהודה.
 • דרושים עובדי ועובדות ניקיון, לעבודה לפי שעה.
 •  דרושים בודקים ביטחוניים לאולמות אירועים.
 •  בתחום האלקטרוניקה דרוש הנדסאי או הנדסאית אלקטרוניקה לשם בדיקות אמינות.
 • בתחום הטלמרקטינג דרוש נציג או נציגה של טלמיטינג
 • דרוש חשמלאי מוסמך.
 •  בתחום ניהול צוות דרושים מנהלים של מתחמי אופנה למותג מוביל מחו"ל.
 • בתחום ניהול צוות דרושים מנהלי חנויות בסגנון בוטיק מעצבים.
 •  בתחום המוקדנים דרושים לאגד תעבורה נציג או נציגת שירות, בקרה ותפעול.
 •  בתחום המוקדנים דרושים אנשי שירות ומכירות טלפוניות בעיר אור יהודה.

המסלול המהיר להשתלבות בשוק העבודה

אקדמאים שמחפשים עבודה באור יהודה יכולים אולי לנסות להשתלב במרכז ללימודים אקדמאיים שנמצא בעיר, דרך פנייה לשירותיהן של חברות השמה רלוונטיות. באור יהודה ממוקם המרכז ללימודים אקדמאיים, זהו מוסד אקדמי אשר בשנת 2007 קיבל את אישורה של המועצה להשכלה גבוהה.

מצד שני, מחפשי עבודה, יכולים בינתיים לבחור להרחיב את השכלתם במסגרת לימודים אקדמאית, במכללה קרובה למקום מגוריהם. המרכז מאפשר לסטודנטים באזור לרכוש השכלה אקדמאית ובכך לבסס לעצמם מסלול שבאמצעותו יוכלו לפתח קריירה בתחום לימודיהם.

המרכז מפתח תוכניות לימודים לתואר ראשון חדשניות ויישומיות, והוא כולל שלושה בתי ספר שבהם לומדים סטודנטים לתואר ראשון: בית ספר "סרנת" לניהול, בית ספר לפסיכולוגיה ובית ספר חדש לחינוך.

בית ספר "סרנת" לניהול – כולל לימודים לתואר ראשון במסלול מנהל עסקים בהתמחויות שונות. תוכניות הלימודים מתמקדות בעיקר בתוכניות יישומיות שיכולות להעניק לסטודנטים כלים להתמודדות עם קבלת החלטות ועם ניהול זמן שהכרחיים בסביבה העסקית שמאפיינת את העידן שלנו, המאה ה-21.

בית ספר לפסיכולוגיה – מעניק לסטודנטים תואר ראשון בפסיכולוגיה. התוכנית כוללת העמקה בענפים השונים של תחום הפסיכולוגיה ומאפשרת לסטודנטים הבוגרים להמשיך ללימודים מתקדמים בתחום הפסיכולוגיה.

בית ספר לחינוך מיוחד – מעניק לסטודנטים תואר ראשון בחינוך. הרעיון עליו נשענים הלימודים בבית ספר זה הוא שעל מנת ליצור דור איכותי של אנשי מקצוע בתחום החינוך, אנשים מיומנים, אחראיים ומקבלי החלטות חינוכיות ומקצועיות. בית הספר מדגיש את ההכרח להעניק לסטודנטים רמה גבוהה של ידע אקדמי בתחום החינוך, החברה והתרבות.

נראה כי מחפשי עבודה באזור אור יהודה יכולים למצוא את מבוקשם אם בחיפוש מודעות דרושים באינטרנט, בפנייה לחברות כוח אדם או בהשתלבות בלימודים שיאפשרו להם הסבה מקצועית ושיפור אפשרויות התעסוקה בעתיד.

 

מרחבי הרשת:

יורם קראוס – מייסד ומנכ"ל חברת SMS ניהול פרויקטים

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*