ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נשות עסקים

ביטוח נסיעות בחול - לטוס בראש שקט

לטוס בראש שקט

נוסעת לפגישות עסקים בחו"ל פעמים רבות בשנה ובזמנים לא שגרתיים? או שאתן נוסעות נסיעות מאורגנות לחו"ל? איזה ביטוח נסיעות לחו"ל תעשה בשבילך את העבודה? זכרי שביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשי  עסקים אינו הביטוח נסיעות הרגיל שרובנו מכירים.

ביטוח נסיעות בחול - לטוס בראש שקט

מומלץ מאוד לפני שמתחילה שנת העסקים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשים עסקים עבור כל השנה מאחר ונסיעות עסקים קורות לעיתים תכופות וכמעט ללא כל התרעה מוקדמת מראש. לכן מאוד מומלץ להתארגן על ביטוח כזה עבור כל השנה כך שתוכלי לטוס בראש שקט.

גם אם הנסיעות הם במועדים ידועים מראש עדיין מומלץ לרכוש ביטוח שנתי ולא תקופתי מאחר והמחיר עבור ביטוח תקופתי יהיה יקר יותר ולא משתלם. גם אם אתן נוסעות ל24 שעות חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, יש דברים שגם כסף לא יכול לקנות. חשוב מאוד להשקיע בביטוח נסיעות לחו"ל מאשר אחר כך להשקיע בנזקים בריאותיים שעלולים להופיע לאחר תקופה של שהות בחו"ל.

אופציה נוספת שחשוב להכיר היא ביטוח רפואי לתקופות ארוכות. לאלו מכן שנוסעות לרילוקיישן של כמה חודשים או שנים, ביטוח הנסיעות הרגיל לא מספיק מכיוון שהוא מכסה רק מצבי חירום רפואיים. במקרים של נסיעות ארוכות לחו"ל, יש צורך בביטוח רפואי מקיף יותר שיכלול גם בדיקות וביקורים שוטפים אצל רופא המשפחה או רופאים מקצועיים. החברה הגדולה בארץ המתמחה בביטוח מסוג זה היא דיוידשילד. הביטוח שהיא מציעה דומה יותר לביטוח הרפואי שמעניקות קופות החולים בארץ או חברות הביטוח הפרטיות, והוא מיועד במיוחד לישראלים ששוהים בחו"ל.

אז מה הפוליסה מכסה?

בראש ובראשונה – אותכם! הפוליסה מעניקה לכם כיסוי מלא לכל טיפול בריאותי שתזדקקו לו בחו"ל.
אתם בטח לא רוצים להיקלע למצב בו אתם נזקקים לטיפול רפואי ואין לכם כיסוי מיידי לטיפול שאותם נזקקים. במיוחד אם אתן מתכננות השכרת רכב בחו"ל ואם חס וחלילה תקעלו לתאונת דרכים.

ביטוח נסיעות לחול - לדעת שאת מכוסה

בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה את כל הציוד האישי שאותו אתן לוקחות איתכן. הביטוח מכסה, מחשבים נייד, פלאפונים, מסמכים חשובים אשר עשויים להיות שווים הרבה מאוד כסף. אם תרצו ביטוח עם כיסוי גדול יותר, יכול להיות שתתצתרכו להוסיף כמה דולים על מנת שתוכלו להגדיל את הפרמיה.

חשוב מאוד לבדוק מראש מה הפוליסה מכסה ולא להגיע למצב שבו אתם מגלים רק במהלך שהותכם בחו"ל שאין כיסוי לדברים מסויים שאתם צריכים ממש באותו הרגע. לכן חשוב לקרוא את הפוליסה ולהבין את הסעיפים שלה ובהתאם להגדיל את הפוליסה כדאי שתתאים לצרכים שלכם.

חשוב שתזכרו, אסור פשוט אסור לטוס לחו"ל ללא ביטוח כזה. ביטוח כזה יכול בוודאות להציל חיים במידת הצורך או לאפשר לכם להחזיר את כספכם האבוד במידה ומשהו אבד או נגנב.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*