איך לשמור על הדיאטה במהלך יום עבודה

לשמור על תזונה בריאה, גם בעבודה!

כל אחד יודע, ששמירה על תזונה נכונה, היא לא דבר פשוט. היא דורשת מאיתנו הקפדה על תזונה נכונה, בסדר יום, מסודר ומאורגן, על פי שעות, ארוחות ועוד. בימי העבודה הארוכים והלחוצים, השמירה על תזונה נכונה,היא דבר קשה אפילו יותר ליישום.

מדוע קשה להקפיד על תזונה נכונה במהלך יום עבודה?

יום עבודה הוא ארוך, תובעני ולוחץ. לא בהכרח לפני יום עבודה, קמים בזמן, בשביל להכין אוכל בכדי לקחת לעבודה, ולכן, הולכים לעבודה בידיעה, שתסדרו איכשהו במהלך היום. בגלל העדר זמן בעבודה, ובגלל שלא דאגתם להביא לעצמכם אוכל כלשהו מהבית, וודאי תמצאו את עצמכם מנשנשים ממה שיש במקום העבודה, ממה שהעובדים האחרים מביאים ועוד. בנוסף לכך, את הארוחות הדומיננטיות, יחליף בוודאי טייק אווי בהזמנה מבחוץ, כאשר אין זמן. ובמידה ויש זמן, וודאי תמצאו את עצמכם באחת המסעדות הרחוביות, המספקות אוכל זמין, מידי, טעים ומנחם. אם אתם חשים שהתזונה הזאת לא בריאה לכם, ואתם מעוניינים להתחיל להקפיד על שגרה תזונתית, בריאה, טובה ומסייעת לשמירה או להורדה במשקל, כדאי שתתחילו להתנהל נכון.

כיצד לתכנן נכון את יום העבודה מבחינה תזונתית?

אז קודם כל, כדאי שתקומו בבוקר,בשעה שבה אתם יודעים שיהיה לכם מספיק זמן גם להכין אוכל ליום העבודה שלכם, בנחת ובכיף. ניתן להיעזר בקופסאות מיוחדות, השומרות על טריות המזון, לאכלוס האוכל שאותו תיקחו אתכם ליום העבודה.קודם כל כדאי לדאוג לארוחות בוקר וצהריים, כדאי לבשל ארוחת צהריים מבושלת ומשביעה, המבוססת על מנת חלבון, פחמימה וירק, כמו כן, במידה ואת ארוחת הבוקר אתם גם אוכלים בעבודה, כדאי לדאוג לכריך מלחם מלא, המכיל את מה שאתם אוהבים, באופן מבוקר ובריא. ניתן לשלב בתזונה פירות וירקות, שיסייעו לתחושת השובע, וימנעו מכם לנשנש נישנשונים לא בריאים במהלך יום העבודה.כמו כן, ניתן לשלב גם חטיף בריאות מהמגוון שקיים. לאחר שתכננתם את סדר הארוחות שלכם, ניתן לארוז הכל בצורה נוחה השומרת על הטריות, לקחת לעבודה ולאכול על פי שעות קבועות שתקבעו לעצמכם.

תכנון נכון של היום, מסייע מבחינה תזונתית, בריאותית, ובטח ובטח בשמירה על משקל קיים, או הורדה במשקל במידה ויש צורך. כדאי ורצוי לתכנן את היום ואת התזונה המלווה את היום באופן נכון ובריא, בכדי שלא להיגרר לתזונה לא בריאה, לנשנושים, או לכל דבר שפחות טוב לגוף שלכם.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*