איזון בין עבודה לבית

הגשמת האיזון הזה בין עבודה לבית אצל נשים זהו חלום שכל אישה שרוצה לעבודה ולהגשים את עצמה חייבת לקיים אותו ולעבוד עליו שיתגשם בצורה הנכונה והתקינה.

אישה עובדת צריכה לנהל את זמנה שיהיה מתאים גם עם העבודה במשרד ומחוץ לבית ובתוך הבית עם הילדים והמשפחה. ישנם מצבים שהעבודה בחוץ יותר מעייפת וקשה מהעבודה בבית וההפך נכון. לכן חשוב לבדוק את מהות המשרה ואם באמת היא יכולה להגשים את האיזון הזה בין שני המצבים.

קשה מאד לאישה להגיע לאיזון בין העבודה בחוץ לעבודה בבית אך כיום אנו הגענו למצבים מאד נוחים שאישה יכולה להגשים את האיזון הזה בכך שהחוק מאפשר הרבה הקלות לנשים העובדות עם משרות אמא, משרות חלקיות, חופשות באישורים מיוחדים והקלות אחרות … אך ישנם מצבים רבים שבהם האישה חייבת לעבוד משרה מלאה וקשה הכוללת הרבה שעות מחוץ לבית ורחוק מהמשפחה ובנוסף לעבוד גם בבית אחרי יום מייגע בעבודה וזה במקרים שבהם המצב הכלכלי לא מאפשר לה לחפש משרה מתאימה שתוכל לאזן בין עבודה לבית.

כל אישה חייבת להבין שהעבודה שלה מחוץ לבית הוא אך ורק בשבילה וכמו כן גם העבודה בבית כי כיום אנו חיים בעידן מתקדם שבו גברים ונשים עובדים ביחד כמעט באותן משרות ואפילו ישנן נשים שיש להן משרות הרבה יותר בכירות מאלו של הגברים כמו מנהלות בנקים, מנהלות חברות גדולות ונשות עסקים. במקרים אלו חייבת האישה לקבל תמיכה גדולה מהסובבים ובמיוחד המשפחה, הבעל והילדים על מנת להגשים את עצמן מאחר וגם לאישה יש מקום חשוב מאד בפרנסה של המשפחה ובהתקדמות של בני משפחתה.

מרחבי הרשת:

יורם קראוס – מייסד ומנכ"ל חברת SMS ניהול פרויקטים

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*