הכירו את מטרנהA.R

הנקה

רפלוקס הוא תופעה טבעית שבה תוכן הקיבה עולה חזרה ללוע ולפה של התינוק בשל חוסר בשלות של סוגר הושט. והיא נפוצה אצל תינוקות רבים. זהו מצב שיכול להימנע או להתרחש בתדירות נמוכה יותר באמצעות פתרונות מזון מיוחדים, כמו מטרנה A.R.
מטרנה A.R היא תמ"ל (תרכובת מזון לתינוק) שנוצרה במיוחד לתינוקות הסובלים מפליטות מרובות. היא מכילה עמילן כגורם מסמיך, שמסייע למזון להישאר בקיבה ולא לעלות חזרה.

הפורמולה הייחודית של מטרנה A.R כוללת שילוב של רכיבים עדינים לעיכול, כמו עמילן תפוח אדמה ועמילן תירס להסמכת המזון, פרוביוטיקה מסוג B.Lactis חיידקים ידידותיים, הרכב שמנים מיוחד מסוג בטאפלמיטט להפחתת בכי, רכיבי שמנים ממשפחת אומגה 3 ו-6 ונוקלאוטידים.

בניגוד לפורמולות אחרות, מטרנה A.R אינה מחולקת לשלבים וניתן לתת אותה לתינוק מהיום הראשון ללידה ואילך. ההכנה פשוטה ודומה לפורמולות אחרות, כאשר מנה היא כפית אבקה לכל 60 מיליליטר מים.
הפורמולה זמינה ברשתות הפארם ללא צורך במרשם, אך אישור מהקופה או מרשם רופא יכולים להפחית את עלות המוצר.
מעבר לפורמולה, ישנם דרכים נוספות להקל על תופעת הרפלוקס אצל התינוק, כמו שינוי בהרגלי האכלה.
לסיכום, מטרנה A.R היא פתרון מזון מיוחד שנוצר כדי לעזור לתינוקות שסובלים מפליטות מרובות. היא מציעה שילוב ייחודי של רכיבים שמסייעים למזון להישאר בקיבה ולהקל על התופעה. הפורמולה זמינה לרכישה ברשתות הפארם ויכולה להיות חלק מפתרון התזונה הכולל של התינוק.