במה נשים בהריון יכולות לעבוד?

תקופת הריון

למצוא עבודה היום זה לא דבר פשוט. אם את אישה בהריון אז מציאת עבודה יכולה להיות אפילו יותר קשה, אבל זה אפשרי בהחלט. אישה בהריון צריכה עבודה עם שעות נוחות וגמישות רבה בכל פרמטר כדי שזה יסתדר עם תקופת ההריון הלא קלה שהיא עוברת. הנה כמה רעיונות עבודה לנשים בהריון.

עבודות לנשים בהריון

הנה כמה עבודות שמתאימות לנשים בהריון ומתאימות גם עבור אמהות צעירות שמחפשות עבודה לאחר הלידה כדי להמשיך להישאר בבית ולטפל בילד\ים.

כתיבה – אחד התחומים שהופכים למבוקשים יותר בשנים האחרונות הוא תחום הכתיבה. אתרי האינטרנט וחברות השיווק מחפשים כותבי תוכן שאפשר לשלם להם מחירים נוחים וגם יגלו גמישות בכמות העבודה שהם לוקחים. כל זה הופך את הנשים ההריוניות שיושבות בבית למטרות טובות כך שהן יכולות לעבוד מהבית ולקבל כסף אפילו בנוסף לעבודה אחרת שבה הן עובדות. במרבית המקרים התשלום על כתיבת מאמרים ותוכן הוא פר עבודה ולא פר שעה וזה נוח מאוד לכולם.

מנהלת אתר או אחראית רשת חברתית – מי שבאה מתחום השיווק יכולה למצוא מגוון רחב של עבודות שאפשר לעבוד בהן מהבית והן משתלמות מאוד. בדומה לתחום הכתיבה, גם תחום השיווק והניהול של אתרי אינטרנט ומדיה חברתית הוא נחשק מאוד בשנים האחרונות ואפשר למצוא מגוון רחב של עבודות שעם הניסיון המתאים יכול להיות מעולה עבורך. אתרי אינטרנט רבים אפילו לא מצריכים ניסיון ומדובר בשימוש במערכת מאוד בסיסית. אם יש לך ידע וניסיון בכל תחום שהוא, יש אתר מתאים לתחום הזה ומומלץ לחפש עבודות באתרים אלו גם לא על בסיס משרה קבועה.

מכירות – ישנן הרבה עבודות של מכירות שמתאימות לנשים בהריון אך אולי העבודה המתאימה ביותר היא מכירות בטלפון. לשבת במשרד או אפילו מהבית ולהתקשר ללקוחות פוטנציאלים כדי למכור זה אמנם נשמע קל, אבל צריך יכולת שכנוע ויכולות מכירתיות טובות ולא לכולן יש את זה. אם יש לך את זה, עבודה במכירות יכולה להיות מאוד גמישה, תלוי במשרה.

דעי את הזכויות שלך

שאלה שנשאלת במקרים רבים של חיפוש עבודה היא האם ההריון משפיע על חיפוש העבודה והאם מישהו מהצדדים מחויב למשהו. אז התשובה היא כזאת – את לא חייבת לספר לאף אחד שאת בהריון כדי שזה לא ישפיע על הסיכויים שלך לקבל את העבודה. כל זאת, עד חודש חמישי. החל מחודש חמישי יש צורך להודיע למעסיק בעבודה בה את עובדת כדי לקבל את הדברים להם את זכאית – פטור משעות נוספות ועוד… אם את עובדת בעבודה שבה הודעה על הריונך הוא רלוונטי מאוד, כמו למשל עבודה עם מאמץ פיזי – את חייבת להודיע על כך לממונים עלייך כבר לפני חודש חמישי.