5 נשים בתפקידי מפתח

  1. 1. קרן אלעזרי היא בין חמשת הנשים שבחרנו לכתוב עליהן. קרן נכנסה לפרויקט הבלעדי של פרובס בתור אחד מ-50 הנשים המשפיעות ביותר בישראל לשנת אלעזרי היא סופרץ, יועצת אסטרטגית לחברות ,סופר ועוסקת בתחומים רבים כאשר את החלה את דרכה בתור האקרית, כשהאינטרנט עוד היה בחיתוליו. מאמריה ומחקריה התפרסמו במקומות מכובדים כמו כלכליסט, גלוסר, מגזין ווירד והיא בעלת השפעה בתחום האינטרנט, ההייטק והטכנולוגיה.

 

  1. יעל ציפור אונגר – מכהנת בתור מנהלת הכספים של חברת טבע ישראל החל משנת 2013. יעל מועסקת על ידי החברת משנת 2006 והתחילה את דרכה בחברה ככלכלנית מוסמכת ולאחרת מכן עברה להיות מנהלת הכספים של יחידת הפארמה ומנהלה מטה הכספים של טורקיה, יעל היא רואת חשבון ואת לימודיה סיימה באוניברסיטת תל אביב.

 

  1. רחל לוין – רחל, בת 48 נחשבת היום לאחת הנשים הבחירות ביותר בתחום הנדל״ן ומכהנת בתור מנכ״לית של חברת אטריום שבבעלותה למעלה מ-150 נכסים ברחבי העולם. חלקה בחברה עומד על 40%. לוין בעלת תואר שני במינהל עסקים, תואר בראיית חשבון ושכר הבסיס שלה עומד על 3.7 מליון שקלים.

 

  1. אורית לרר – מנכ״לית בנק הפועלים שוויץ. לרר נמצאת ברשימת שיאני השכר של בנק הפועלים ומכנהת כמנכ״לית בנק הפועלים שוויץ מאז שנת 2012. במהלך 36 שנים עברה לרר בין תפקידים בבנק הפועלים, כיהנה כמבקרת הפנים של הבנק, הייתה ממונה על החטיבה הבינלאומית של הבנק ועוד…

 

  1. עופרה שטראוס – עופרה היא אחת מהבעלים של חברת שטראוס ומי שמובילה את החברה עם שותפויות והשקעות שונות מחוץ לגבולות ישראל. בשנת 87 סיממה עפרה את לימודיה במשפטים באוניברסיטת תל אביב ואף ניהלה אזור בחברת הקוסמטיקה הידועה אסתי לאודר. ב89 היא מונתה למנהלת המכירות של חברת סטראות ומאז היא עוברת בין תפקידים בחברה. בשנת 2000 היא זכתה בפרס התעשייה בקטגוריית המזון והיום היא נחשבת לאחת מחמישים הנשים הכי משפיעות בעולם.