שיער מטופח בעבודה

אם גם אתל עובדת שעות ארוכות אז כמו רבות אחרות יכול להיות שגם את מתקשה לשמור על שיער מסודר ומטופח. בגלל שהניראות שלנו במקום העבודה היא דבר חשוב ביותר אז חשוב מאד להכיר את הטיפים החשובים שיעזרו לעשות זאת גם בימי העבודה הכי ארוכים.

שגרת טיפוח קבועה

בלי קשר לזמן העבודה עצמו, כדי לשמור על שיער מטופח חשוב לטפח אותו עם תכשירים מתאימים באופן קבוע. מומלץ ללכת על שמפו איכותי וטבעי ועדיף להימנע ממרכך עד כמה שניתן. כמו כן מומלץ לשים מסיכה לשיער אחת לשבוע או שבועיים וכל הדברים האלו יסייעו למראה שיער בריא לאורך כל שעות היום.

תזונה נכונה

לתזונה שלנו יש קשר ישיר למצב השיער וחשוב בעיקר לצרוך רכיבים כמו קולגן, אבץ, ברזל, סיליקה ועוד. אם לא מצליחים להשיג אותם באופן טבעי דרך המזון שווה בהחלט לשקול את האפשרות של שימוש בתוספי תזונה. אגב – אם את שואלת את עצמך איך להאריך שיער ומתקשה בעניין, התזונה היא בלי ספק המפתח שלך להצלחה.

נותנים לשיער מנוחה ואוורור

נשים רבות נוטות לאסוף את השיער בצורה מהודקת יתר על המידה לכל שעות העבודה וזאת על מנת לשדר מראה רציני ואסוף. ובכן – זהו מקור לבעיות, שבירת של השיער ונשירה. אפשר לאסוף את השיער במהלך יום העבודה אבל חשוב לפזר אותו ולאפשר לו הפוגה בכל כמה שעות.

תכשירים למהלך יום העבודה

סירום, קרם שיער, תרסיסים למיניהם ועוד – ישנם לא מעט תכשירים שתוכלי לקחת איתך לעבודה ויאפשרו לך רענון ושינוי באמצע היום. שווה בהחלט לגשת אל שירותי הנשים מפעם לפעם, לפזר את השיער ולתת לו אוורור קצת ולחזור אחרי שהשתמשנו בתכשירים איכותיים שגם יגנו עליו וגם ישוו לו מראה רענן.