סרום אנטי אייג׳ינג

ככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים מחפשים פתרונות קוסמטיים שיעזרו לשמור על מראה פנים צעיר ורענן. יש מי שיבחרו בהזרקות ואפילו בניתוחים פלסטיים, אבל האמת היא שכדי לשמור על עור צעיר לאורך זמן חשוב להקפיד על שגרת טיפוח יומית, כשאחד התכשירים החשובים ביותר (אם לא החשוב מכולם) הוא בלי ספק סרום אנטי אייג׳ינג. מה זה בכלל אומר ומה היתרונות שלו? הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא.

 

מהו סרום אנטי אייג׳ינג?

סרום אנטי אייג׳ינג הוא בעצם סוג ייחודי של סרום פנים המכיל ריכוז גבוה ביותר של חומרים פעילים המאטים את קצב ההזדקנות הטבעי של עור הפנים ותורמים למראה עור צעיר וחלק. אנו מדברים בין היתר על שמנים מסוגים שונים, ויטמינים ומינרלים, חומצה היאלורונית וקולגן ועוד.

 

מה היתרונות של סרום אנטי אייג׳ינג?

 

  • שמירה על לחות העור: הדבר החשוב והבסיסי ביותר הוא שמירה על רמת לחות תקינה של העור. סרום פנים איכותי מאפשר בדיוק את הדבר הזה ומונע התייבשות שתבוא לידי ביטוי בקמטים, מראה עור אפרפר וחיוור וחוסר חיות.
  • הזנה: סרום אנטי אייג׳ינג מספק הזנה לעור עם חומרים שהגוף כבר לא מייצר בעצמו בגילאים מאוחרים וכך אנו למעשה מנטרלים במידה רבה תהליכי הזדקנות של העור.
  • שיקום, החלקת קמטים וטשטוש פיגמנטציה: בזכות החומרים המזינים אפשר לראות הלכה למעשה שיפור במראה הפנים. זה כולל כמובן טשטוש והחלקה של הפנים, אבל לא רק. ניתן לראות גם טשטוש של כתמי שמש ופגעי מזג אוויר, הטבה בכתמי פיגמנטציה ואפילו טשטוש של כתמים ונזקים ממקורות חיצוניים אחרים.

 

מתי כדאי להתחיל?

סרום אנטי אייג׳ינג זה לא רק למבוגרים. שווה להתחיל כבר בשנות ה-20 של החיים ועם שימוש על בסיס יומי אפשר לשמור על מראה פנים צעיר ורענן לאורך שנים!

מרחבי הרשת:
מטרנה – הכי קרוב אלייך אמא