נוח ואוורירי – איך תבחרי את השמלה המושלמת למשרד?

הקיץ העומד אוטוטו להגיע, יחד עם מזג האוויר המתחמם שעוד צפוי להיות חם יותר בחודשים הקרובים הופכים את האופציה ללבוש שמלה למקום העבודה לאטרקטיבית במיוחד. שכן, למי יש כוחות בשיא החום והלחות ללבוש ג'ינס סקיני צמוד וחונק או להתלבט לגבי גופיה עד כמה היא הולמת או לא ללכת איתה למשרד?

אם גם את סבורה ששמלה היא הפתרון האולטימטיבי ללבוש לעבודה בקיץ, הנה כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון באודך קונה את השמלה החדשה למשרד.

מיני למשרד, זה פחות מתאים…

ושאנחנו אומרות מיני, הכוונה היא לאו דווקא לשמלה השחורה הקטנה והצמודה. כיום קיימות בשוק לא מעט שמלות שהאורך שלהן, מה לעשות…פחות מתאים ליום עבודה.
הלוק שאת שואפת אליו מבחינת שמלה למשרד צריך להיות משהו אוורירי, מכובד ולא חשוף מדי ובאורך כזה שלא יביך אותך שתקומי מהכסא. במקרה הזה, שמלות באורך מידי או 7/8 וכמובן שמלות ארוכות, יכולות להתאים מאוד.

מנעי אי נעימויות, מנני את המחשוף

נכון אין שום סיבה שנצניע את עצמנו ואת גופינו, אבל שזה נוגע למשרד, הדבר האחרון שאת רוצה הוא למשוך תשומת לב למקומות הלא נכונים.. לכן, עדיף לבחור בשמלה עם מחשוף קליל ולא עמוק מדי. ובטח כזה שחזיה תהיה מוסתרת היטב תחתיו. גם בגזרה עדיף לא ללכת על משהו צמוד מדי. גם התחושה לאורך כל יום העבודה תתחיל להציק ולהגביל אותך, וגם עשויה להביא לתשומת לב מיותרת. הממי אותם עם העבודה הטובה שלך והמקצועיות. בבגדים – לכי על משהו סולידי יותר ולא צעקני.

הרגישי את השמלה לפני

לפני שאת בוחרת ללכת עם שמלה כלשהי ליום עבודה שלם במשרד, מומלץ "לתרגל" את השמלה לפני בתדירויות שונות. כך תרגישי את הבד של השמלה, את הגזרה שלה ואת הנוחות שלה. לפעמים שמלה שיכולה להיות נוחה ומחמיאה בחנות, תתגלה לאחר כמה נסיונות ככזו שמתאימה בעיקר ליציאה בערב או שתגלי פתאום שהיא צמודה מדי ונוטה להתרומם שאת יושבת או הולכת.

גוונו בצבעי השמלות שאתן בוחרות

מי אמר ששמלה חייבת להיות בצבעים אחידים בלבד? נצלי את שלל העיצובים, הצבעים ואושר הגוונים והרשי לעצמך שמלות גם צבעוניות שעושות שמח בלב ובעינים. את לא צריכה לבחור בצבעים כמו ורוד פוקסיה או ירוק זוהר, אבל כן שילובים של צבע חרדל ושחור, אדום או וורוד בגוונים רגועים, מנטה או סגול, יכולים להיות צבעים לחיפוש הצבעוני ההתחלתי שלך.