משאבת החלב מהכרישים זמינה לרכישה

אם גם מועד הלידה שלך מתקרב, סביר מאד להניח שאת כבר חושבת על רכישה של משאבת חלב שתאפשר לך לשאוב ולשמור מנות של חלב בצד. אם עדיין אין לך ניסיון אז שווה לדעת שכמעט כל המשאבות היום לא יודעות לתת מענה טוב באמת חוץ מאחת – משאבת החלב אנבלה. בואו נכיר אותה ואת היתרונות שלה וננסה להבין איך אפשר לרכוש אותה כיום.

עד היום ניתן היה לרכוש סוגים של משאבות במחירים משתנים, אך נראה שגם המשאבה היקרה ביותר בשוק לא ממש הצליחה לספק את הסחורה. למה? מפני שכל המשאבות הללו עבדו על חוזק עם ניסיון לשאוב חלב בעצמה, מה שגרם לכאבים משמעותיים עם כמות חלב נמוכה ביותר.

לפני כשנתיים הגיעו אל תכנית הכרישים זוג שהכריזו על פטנט חדש שהמציאו של משאבת חלב יוצאת דופן שנותנת מענה טוב יותר מכל משאבה אחרת שקיימת בשוק היום. המיזם זכה להתלהבות רבה מצד המשקיעים וניכר שבהחלט מדובר בבשורה מרעננת וחדשה ולא ״עוד מאותו הדבר״.

מה מיוחד במשאבת החלב של אנבלה?
אנבלה היא בעצם משאבת החלב היחידה בעולם שמדמה בצורה מדויקת את פעולת היניקה של התינוק, מה שאומר שהיא תצליח לייצר יותר חלב הרבה יותר מהר. בניגוד למשאבות אחרות היא בעלת מנגנון ייחודי דמוי לשון שבעצם מעודד את ייצור ההורמונים פרולקטין ואוקסיטוצין, מה שמגביר את תפוקת החלב ומביא לשחרור טבעי של כמות גדולה.

הכמות הגדולה של החלב זהו רק תוצר לוואי. כשפעולת השאיבה היא טבעית ועדינה ודומה ליניקה של התינוק, החוויה עבור האם היא הרבה יותר טובה מלכתחילה.

הנקה

מתאימה לכל אחת
עוד יתרון משמעותי של המשאבה על פני כל מותג אחר פחות או יותר זו העובדה כי היא מתאימה לכל אחת. מגן השד מגיע במספר גדלים שונים כך שניתן להתאים אותה למבנה הגוף של כל אחת.

תאורת לילה עדינה
באופן אידיאלי כל אחת הייתה רוצה לשאוב חלב בזמן נוח, בלי לחץ ובנינוחות. בפועל – לאימהות טריות לא תמיד יש זמן פנוי ולפעמים צריך קצת לאלתר ולעשות את זה בין לבין. משאבת אנבלה מגיעה עם תאורת לילה עדינה המאפשרת לשאוב גם בחושך וגם בלילה כשהתינוק ישן ולא רוצים להדליק אור.

המשאבה זמינה לרכישה באתר כעת
אחרי שכבשה את המדינה בסערה בתכנית הכרישים, משאבת אנבלה זמינה כעת למכירה במחיר מעולה ובמשלוחים מהירים לכל רחבי הארץ. לקראת הלידה מומלץ בחום להצטייד במשאבה איכותית ועכשיו גם את יכולה ליהנות מכל היתרונות של משאבת החלב הטובה והנוחה ביותר בעולם. אל תתפשרי על פחות מזה בשבילך ובשביל התינוק שלך.

בין הנקה, שאיבה ועבודה
לאחר חופשת הלידה ולקראת החזרה לעבודה, חשוב שתכירי את הזכויות שלך כאישה מניקה במקום העבודה ובכלל. חשיבות ההנקה לתינוקך גדולה ומשמעותית ואין סיבה לפגיעה בזכויותייך. היכנסי וקראי את כל מה שצריך לדעת על זכויות האישה המניקה

מרחבי הרשת:
מטרנה – הכי קרוב אלייך אמא