מטרנה צריכה לחפש מנכ"לית חדשה- אפרת גילת תמונה למנכ"לית קבוצת מוצרי מעברות

חדשות טובות לאפרת גילת, המנכ"לית הנוכחית של חברת מטרנה.
דירקטוריון קבוצת מעברות, החליט למנות את גילת למנכ"לית החדשה של הקבוצה לאחר פרישתו של המנכ"ל דני טרגן כעבור שנה ו-4 חודשים בלבד בתפקיד. ההודעה שוחררה היום (28.5.17) לתקשורת ולבורסה בתל אביב,ובינתיים ניכר כי בעלי המניות אינם בטוחים במהלך, והמניה הגיבה בירידות במשך היום. 

מטרנה- ביצת הזהב של קבוצת מעברות

חברת מטרנה תעשיות, עד לאחרונה הייתה שייכת ב-49% לקבוצת מעברות ואילו 51% הנותרים נמכרו לקבוצת אסם- נסטלה. במהלך השנים, חברת מטרנה יצרנית מזון התינוקות, היוותה את ביצת הזהב של קבוצת מעברות, והמפעל הכי רווחי של הקבוצה. הודות להצלחה הזו, בחודשים הקרובים עומדים מעברות למכור את חלקם הנותר בבעלות על מטרנה, לאסם תמורת סכום נאה של 151.5 מיליון ש"ח. מאז נכנסה אפרת גילת לתפקידה, רווחיה של מטרנה אף גדלו בשנים האחרונות והיא נחשבת למובילת השוק בתחומה. הצלחותיה הנאות של מטרנה אשר בראשה עמדה אפרת גילת, הם שכנראה הביאו את הדירקטוריון לבחירה בה בתור המנכ"לית הבאה של הקבוצה, מה שמשאיר את מטרנה בבעיה…מי ימונה כמנכ"ל החברה החדש במקום גילת?

חילופי גברי בצורה הדרגתית

כאמור, למרות ההודעה לתקשורת, גילת עדיין לא נכנסה לתפקידה ועד שאסיפת בעלי המניות לא תאשר את המינוי ותנאי ההעסקה החדשים של המנכ"לית המיועדת, זו לא תוכל להתחיל בתפקידה החדש. לכן בתקופת ביניים זו, הוחלט כי סמנכ"ל הכספים של הקבוצה ימונה למנכ"ל זמני וייחשב לממלא מקום.

הידיעה פורסמה במקור באתר כלכליסט- מנכ"לית מטרנה אפרת גילת מונתה למנכ"לית מעברות