מוזיאונים לילדים שניתן לבלות בהם באביב

אם גם אתם הורים לילדים ומחפשים פעילויות כיפיות ומגבשות לשעות הפנאי, אין ספק שהרעיון של מוזיאונים לילדים הוא רעיון מצוין גם עבורכם. אם אתם לא ממש יודעים איפה להתחיל אנו רוצים להמליץ כעת על ארבעה מוזיאונים לילדים שממש לא כדאי לפספס. בואו נתחיל.

מוזיאון הטבע

מוזיאון נפלא ומומלץ בהחלט בתור מוזיאון לילדים וגם ההורים צפויים להנאה לא קטנה וחוויה נהדרת. מוזיאון הטבע  מציג את לקהל הרחב את אוצרות הטבע הלאומיים של ישראל מתוך אוסף עצום של מיליוני פריטים ומוצגים. תוכלו ליהנות בין היתר מתערוכות קבועות ומתחלפות ומלא מעט פעולות אינטראקטיביות נהדרות לילדים. מוזיאון הטבע פתוח בין הימים שני לשבת, לשעות הפתיחה לחצו כאן.

מוזיאון אנו

אם אתם מחפשים מוזיאונים לילדים עם ערך תרבותי מוסף זוהי בהחלט בחירה מצוינת עבורכם. המוזיאון מציג בצורה מרגשת וייחודית את סיפור של העם היהודי – קהילות ברחבי העולם בעבר והיום, תערוכות בנושאים שונים על אירועים חשובים בתולדות העם היהודי, סיורים מודרכים ושלל הפעלות ואטרקציות מרתקות עם ערך מוסף.

מוזיאון המדעטק

המדעטק הוא המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל ומוזיאון המדע הגדול בישראל. מרבית המוצגים בתערוכות השונות הם אינטראקטיביים ומהנים בנושאים שונים של חלל, רפואה, פיזיקה, מחקרים מעניינים ועוד. אם אתם מחפשים מוזיאונים לילדים חובבי מדע זוהי בלי ספק בחירה מעולה.

מוזיאון ישראל

מוזיאון ישראל הוא אחד ממוסדות התרבות הגדולים והותיקים בישראל לאומנות וטכנולוגיה. ניתן לראות בו כמה מן המוצגים החשובים והמעניינים ביותר בהיסטוריה של עם ישראל וללמוד על אומנות קלאסית וחשובה לצד עבודות של אמנים חדשים ומבטיחים. חוויה נהדרת ומגבשת לכל המשפחה.

לסיכום – אם אתם מחפשים מוזיאונים לילדים אנו בהחלט ממליצים לפנות זמן ולבקר באחד מן המוזיאונים הנפלאים הללו – הנאה ולמידה מובטחת!

 

עוד אתרים שיעניינו אותך:

עופר איתן – ערוץ you tube