לימוד החי והצומח על ידי ביקור במוזיאון הטבע

הורים לילדים? אם גם אתם רוצים שילדיכם יתחברו לעולם הטבע ולא יחיו כל היום במסכים, אתם חייבים לעודד אותם לזה. טיולים בטבע זה נפלא, אבל זה לא תמיד מספיק. אז מה עושים? אחת האפשרויות הטובות ביותר היא ביקור במוזיאון הטבע בתל אביב, המספק הצצה נדירה לעולם הטבע הישראלי עם שלל חוויות לימודיות מעשירות. איזה תערוכות מוצגות בו, מהן הפעילויות המיוחדות בקיץ ומתי תוכלו לבקר? הנה כל מה שצריך לדעת.

תערוכות מומלצות במוזיאון הטבע

• צורה, מבנה, תפקוד: תערוכה מרתקת המסבירה את הקשר בין המבנה האבולוציוני של בעלי חיים שונים לבין הסביבה שבה הם חיים.
• חרקים וקרובים: היכרות מקרוב עם פרוקי הרגליים, יצורים חיים מרחבי העולם כמו תיקן נושף, מקלון אוסטרלי, חגב אמריקני ועוד.
• אוצר האוספים: מיטב פריטי המוזיאון שנבחרו בפינצטה מבין מיליוני מוצגים. תיעוד נדיר של התפתחות החי, הצומח והמין האנושי לאורך אלפי שנים.
• מהו אדם?: לגלות את ההיסטוריה של המין האנושי ושל מיני האדם שהילכו על פני כדור הארץ במיליוני השנים האחרונות.

לצד כל אלו תוכלו למצוא תערוכות מתחלפות כמו תערוכה העוסקת במשבר האקלים, תערוכה העוסקת באוכל ובתזונה האנושית ועוד. בכל תערוכה תמצאו לא מעט מיצגים אינטראקטיביים המזמינים את הילדים לחקור את הסביבה בעצמם.

אירועים מיוחדים
מלבד התערוכות הנהדרות, אתם מוזמנים להגיע עם הילדים לאירועים לימודיים מיוחדים. שווה להכיר בפרט את סדנת חקרטבע שמתאימה לילדים מגיל 6 ומעלה ומזמינה את ההורים והילדים לחקור ביחד את עולם הטבע, וכן את הסיורים בגן הבוטני שבמוזיאון.

זמני פתיחה ומועדי פעילויות מיוחדות בקיץ
המוזיאון פתוח בימים שני ורביעי מ-10:00 עד 16:00, בימי שלישי, חמישי ושבת מ-10:00 עד 18:00 ובימי שישי מ-10:00 עד 15:00.

בחודש אוגוסט 23, הפעילויות המיוחדות במוזיאון יתקיימו בימי ראשון עד חמישי משעה 10:00 עד 19:00. שישי מ-10:00 עד 15:00 ושבת מ-10:00 עד 19:00.