כיצד תבחרי פיג׳מה לחורף?

החורף מגיע ואיתו גם הלילות הקרים שמצריכים ביגוד מתאים. כמובן שזהו זמן שבו את גם מבלה הרבה יותר בבית ולכן פיג׳מה איכותית (אחת לפחות) זה משהו שאת חייבת להצטייד בו בהקדם. הנה כמה טיפים שיעזרו לבחור את הפיג׳מה המושלמת עבורך, אבל קודם כל כמה מילים על פיג׳מות באופן כללי.

ההיסטוריה של הפיג׳מה על קצה המזלג

מקורה של הפיג׳מה שאנו מכירים כיום הוא במערב הודו. הפיג׳מה הגיע אל העולם המערבי דרך הבריטים והשלטון הקולוניאלי בהודו, כאשר בתקופה הוויקטוריאנית החל שימוש נרחב בפיג׳מות בבריטניה ומשם הן נפוצו בעולם כולו. הפיג׳מה המוכרת ביותר היא פיג׳מת הפסים ויש עוד סוגים רבים של פיג׳מות שני חלקים – חולצה ומכנסיים. לצד אלו אפשר למצוא עוד סוגים נוספים כמו חלוקים, כותנות לילה וכן הלאה.

טיפים לבחירת פיג׳מה לחורף

  • בד ארוך, עדיף דק: צריך לזכור שהחורף בישראל הוא לא חורף קשה מדי. הפיג׳מה היא גם בגד שלא רק ישנים איתו אלא עושים איתו עוד הרבה דברים אחרים. מומלץ על כן לבחור בבד דק איכותי שיחמם את הגוף אבל לא יותר מדי, בטח בלילה כשמתכסים ומתכרבלים.
  • סוג: האם את מעדיפה פיג׳מת שני חלקים קלאסיים, כותונת או דווקא חלוק? כדאי לבחור בהתאם לשימושים הצפויים. אם את מבלה הרבה בבית (בטח אם את עובדת מהבית) עדיף ללכת על פיג׳מה פרקטית יותר.
  • אל תתפתי לפיג׳מה קצרה: פיג׳מה קצרה מתאימה לקיץ ולא לחורף. אפילו שלא מדובר על חורף קשה במיוחד הקור הוא עניין שבשגרה וזה די מפספס את המטרה. בחרי פיג׳מה ייעודית לחורף ולא שום דבר אחר.

ככל שאתה מבלה יותר בבית כך חשוב לבחור בפיג׳מה איכותית יותר, גם אם זה אומר להשקיע כמה שקלים מעבר. בהצלחה!

מרחבי הרשת:

גלקסי S23– הזמינו עכשיו סמסונג גלקסי S23 באתר פלאפון