כיצד נוכל למתג את העסק עם מוצרי פרסום?

הצלחה בעסק זה להיות הכי טובים בתחום שלנו, אבל ממש לא רק. כדי לדחוף את העסק שלנו קדימה אנחנו חייבים להתלבט ולבדל את עצמנו מאחרים וזה משהו שאפשר לעשות אך ורק עם תהליך מיתוג איכותי ומקצועי. אחרי שמיתגנו את עצמנו בצורה טובה, נוכל לקדם את עצמנו בקלות עם מוצרי פרסום בסיסיים בעלות נוחה. בואו ננסה להבין איך זה בדיוק עובד ועם איזה מוצרים נוכל לעשות זאת.

מה הקשר בין מיתוג נכון להצלחה של עסקים?

זה לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, כנראה שתהיה לכם תחרות לא קטנה, וגם אם אתם הטובים ביותר בתחום שלכם, הלקוחות שלכם לא יודעים זאת בהכרח. מיתוג מקצועי כולל יצירה של לוגו, שפה ומסרים המבדלים אותנו מכל האחרים וגורמים לקהל היעד שלנו לזכור אותנו. לאחר תהליך מיתוג מקצועי נוכל לשלב את המסרים שלנו בקלות בכל מדיה שהיא ואחת הדרכים המשתלמות ביותר היא קידום דרך מוצרי פרסום. הנה כמה רעיונות שכדאי להכיר.

עם איזה מוצרים ניתן לקדם את העסק?

אזניות ממותגות: מחלקים ללקוחות או לעובדים והלוגו שלנו פשוט מגיע בקלות ובאופן טבעי לכל מקום.

חולצות מודפסות: הלוגו שלנו בשילוב של מסר מצחיק יתפוס את תשומת הלב של כל מי שנתקל באדם שלובש את החולצה.

– מדבקות: מדבקות מוצאות את דרכן לכל מקום, החל מכלי רכב (למשל מדבקות לוגו לרכב), דרך מחשבים ניידים ועד לחוברות וקלסרים בהם משתמשים עובדים או לקוחות. דרך פשוטה וזולה להדביק את המסרים שלנו בכל מקום.

דרך מצוינת לפרגן ללקוחות ועובדים
חשוב לזכור שמוצרים ממותגים זה לא רק פרסום מעולה, אלא גם דרך מצוינת לפרגן ללקוחות ולעובדים שלנו. שווה לנסות ולראות בעצמכם איך השקעה קטנה יכולה להביא לכם פירות מעולים.