יתרונות ההחלקה היפנית

לשיער המעטר את ראש האישה יש חשיבות רבה בכל מה שנוגע למראה פניה. שיער יפה ההולם את מבנה הפנים משדרג רבות את ההופעה ותורם רבות לביטחון העצמי שלה. לשיער יש תכונה נהדרת בהיותו נתון לשינויים. ניתן לסלסל. לתלתל, להחליק לקלוע ממנו צמות ועוד. ניתן לקצר שיער, לצבוע, להאריך ועוד וכל האפשרויות הללו מאפשרות לכל אישה לרענן את הופעתה. הדבר נחוץ וחשוב בנסיבות שונות, בעבודה, בבילוי, באירועים חשובים, וסתם כך, למען ההרגשה הטובה. כל זאת בתנאי שהאישה מטפלת ומטפחת את השיער דרך קבע.  יחד עם זאת, שיער יכול להיראות מוזנח ולא יפה ויש תקופות בהן האישה איננה רוצה או יכולה לטפל בו בצורה קבועה.

השבחת מראה השיער

שיער חלק הינו מאוד פופולארי ונשים רבות מעדיפות אותו על אחרים. השיער נוח לטיפול ונראה טוב. לפני יציאה מהבית ניתן להבריש אותו קלות והוא ייראה נהדר לאורך כל היום. נשים בעלות שער חלק אינן צריכות לטפל בו באופן מיוחד וטיפולים כמו פן פשוט הופכים למיותרים. לנשים שהינן בעלות שיער מקורזל, מתולתל ואחר שאיננו חלק יש אפשרות להחליקו בשיטה שנקראת החלקה יפנית. החלקת שיער טובה גם לנשים בעלות שיער חלק ותורמת רבות להשבחת מראהו. השיטה, כשמה כן היא, נולדה ביפן והפכה ללהיט עולמי ולטרנד שמעניין נשים רבות. בעקרון, מדובר על טיפול שנעשה במספר שלבים. שחשוב לבצע אותו במכונים בעלי מוניטין.

אופן התהליך

בשלב הראשון מחדירים חומרים מיוחדים אשר מצליחים לשנות את המבנה  המולקולארי של השערה ומתירים את הקשרים שבה.  הדבר חשוב מאוד כדי לא לפגוע בתהליך ההחלקה. השלב הבא נועד ליישור השיער והדבר נעשה באמצעות מכשיר חימום קראמי מיוחד השומר על חום אחיד ומווסת. השלב האחרון הינו החדרת חומרים מזינים במינראלים הבונים את הקשרים מחדש. הם  מעניקים שכבת מגן ויוצרים מראה שיער חלק, עשיר ומבריק. התוצאה הינה נאה לעין ומסוגלת להחזיק זמן רב. היות והשערות נמצאות בתהליך צמיחה מתמיד יש צורך לחדש את ההחלקה מדי כמה זמן על פי הצורך ועל פי מצב  השיער.

עמידות

ההחלקה היפנית עמידה ואינה נהרסת במים או בזיעה. השיער אינו ניזוק בעת מקלחת, בחשיפה לגשם, בעת כניסה לים או לבריכה. אפשר לחפוף את השיער בסוגי שמפו שונים ללא חשש. החלקה יפנית אינה גורמת לנשירת שיער או לנזקים אחרים גם בגלל שהיא אינה באה במגע עם עור הקרקפת. ניתן לצבוע אותו בכל צבע שרוצים ולעצבו בכל צורת עיצוב קיימת. מומלץ לבצע החלקת שיער אצל מומחים לנושא. יש להם ניסיון מצטבר עשיר וידע נרחב בכל הפרוצדורה. הם משתמשים בחומרים איכותיים אשר יזינו את השיער ויגרמו להחלקה להיראות טוב לאורך זמן. כאשר מבצעים אותה כהלכה, החלקת השיער היא דרך טובה לשמירה על חיוניות השיער והמראה  היפה שלו.