טיפים להשכרת רכב בחו“ל

יותר ויותר ישראלים בוחרים להשכיר רכב בחו“ל בעת חופשה, טיול או אפילו נסיעת עסקים. להשכרת רכב בחו“ל יש מגוון של יתרונות כמו חיסכון אדיר בזמן וכסף, הרי ככה לא צריך לעמוד ולחכות לתחבורה ציבורית כמו רכבות, סאב וואי או אוטובוסים, אפשר פשוט להיכנס לרכב ולהתקדם לכיוון היעד שלנו. בנוסף, השכרת רכב בחו“ל מאפשרת לנו למקסם את זמן החופשה, לראות בדיוק את המקומות, הערים והאטרקציות שמעניינים אותנו וכך שוב כאמור לחסוך זמן יקר. במידה ואתם יוצאים לחופשה משפחתית או חופשה עם חברים, הנסיעות ברכב הן הזדמנות נפלאה ליצור חוויות משותפות ולהתגבש. אז הנה כמה טיפים מעולים להשכרת רכב בחו“ל.
  1. הזמינו את הרכב כמה שיותר מוקדם – ככל שתזמינו את הרכב אותו אתם מעוניינים להשכיר מוקדם יותר, כך הסיכוי שתהנו ממחיר אטרקטיבי יעלה. לעומת זאת, ככל שמתקרבים למועד הנסיעה ומשכירים את הרכב בסמוך לו, המחיר עולה בעשרות אחוזים.
  2. התאימו את סוג הרכב לצרכים שלכם – לפני שאתם בוחרים את סוג הרכב, חשבו מה הצרכים שלכם, כמה גדול צריך להיות תא המטען, כמה אנשים נוסעים ברכב, האם אתם מחפשים רכב לנסיעה עירונית לביקור עסקי או אולי רכב לנסיעה בינעירונית שיתאים לכבישים מהירים.
  3. השוו בין האתרים השונים- היום יש מגוון של חברות להשכרת רכבים. לפני שאתם בוחרים רכב, השוו בין האתרים השונים, בדקו מחירים לפי תקופות וכך תוכלו להוזיל עלויות בצורה משמעותית.
  4. רכשו ביטוח חיצוני- חברות ההשכרה עושות המון כסף על הביטוחים שהם סוגרות מול הלקוח במעמד מסירת המפתחות. בדקו לפני שאתם מגיעים לחופשה, אולי כדאי לכם לשלם על ביטוח של חברה חיצונית שלא קשורה בכלל לחברת ההשכרה וכך שוב לחסוך בעלויות.
מרחבי הרשת: עופר איתן – לינקדין