טיפים להכנת לוח שנה משפחתי ל-2022

ממש בקרוב תגיע לקיצה שנה אזרחית נוספת ונתחיל את שנת 2022 ואין ספק שמדובר על תקופה נהדרת ומרגשת. דבר אחד שתמיד כיף לעשות בשלב הזה הוא להכין לוח שנה לקראת השנה הבאה וזה הזמן לתת לו טאצ' אישי וללכת על לוח שנה בעיצוב אישי. אם גם לכם מתחשק להכין לוח שנה שכזה, הנה כמה טיפים איך תעשו זאת כמו שצריך.

קחו זמן לבחירת התמונות

לוח שנה הוא בעצם סוג של אלבום תמונות, אבל כזה שמכיל מן הסתם פחות תמונות ולכן הבחירה יותר קשה. קחו את הזמן והתחילו לאסוף את התמונות הרצויות. חלקו אותן לשלוש קטגוריות: "חייבים לשים" "אופציונלי" ו"ממש לא" וכך תוכלו להגיע בקלות יותר לרשימה הסופית.

התאימו את התמונה לחודש

אם אפשר נסו להתאים את התמונה לחודש. למשל, בחודשי הקיץ יולי ואוגוסט אפשר לשים תמונות מהשנה החולפת מבילויים בים או תמונות מבילויים קיציים. בחודשי החורף ניתן לשים תמונות מהבילוי האחרון שלכם באתר הסקי למשל.

שימוש בתבניות

אם אתם מתקשים ללכת על קו מסוים בעיצוב לוח השנה שלכם נסו להשתמש בתבניות קבועות שיקלו עליכם את המשימה, אליהם תוכלו פשוט להזין בצורה פשוטה ונוחה את התמונות שתבחרו.

ייצוג לכל בני המשפחה

לאחר בחירת התמונות הקפידו לוודא שכל בני המשפחה מופיעים בכל התמונות ושאף אחד לא נותר מקופח. זה לא נעים לגלות את זה לאחר הדפסת לוח השנה כאשר כבר אין אפשרות לעריכת שינויים.
הקפידו על הדברים הללו ותוכלו להנות מלוח שנה עם תמונות מדליק עם זכרונות יפים לשנה האזרחית החדשה.