חיפוש עבודה זמנית לנשים בהריון

הריון ולידה מסתמנים עבור נשים רבות כחוויה המעצימה ביותר והמרגשת ביותר בחייהן. השמירה על אורח חיים בריא ועל ההריון על מנת להבטיח את שלום העובר, לא מונעת מנשים לרצות להשתלב בשוק העבודה במהלך ההריון, כל עוד הן יכולות לעבוד. לעתים נדמה שלא כל כך קל להשתלב בשוק העבודה מאחר ומדובר בעבודה לפרק זמן קצר, אך תשמחו לגלות שישנן עבודות מזדמנות אשר קולטות גם נשים בהריון.

חשוב לדעת במהלך חיפוש העבודה

ראשית, בעת שאת ניגשת אל ראיונות העבודה, חשוב ליידע את המעסיק על ההריון. עם הידיעה כי את בהריון, יעשו הכל על מנת להתחשב בך ולמנוע ממך מטלות פיסיות שונות אשר עלולות לסכן את שלומך ואת שלום העובר. החשיבות בחשיפת ההריון אל מול המעביד חשובה מאחר ואם לא תספרי, בעוד כמה חודשים ההריון ישתקף לבד ואז יווצר קרע במערכת היחסים ובתחושת האמון ביניכם. לכן מומלץ לחשוף את הקלפים כבר מההתחלה.

איך מוצאים?

עבודות זמניות ניתן למצוא כיום בשפע, גם באמצעות חברות כוח אדם המשדכות בין עובדים ובין מקומות תעסוקה, וגם באמצעות חיפוש עצמאי בפורטלי הדרושים באינטרנט המציע אלפי משרות זמניות או קבועות, גם לנשים בהריון. המשרות הזמניות עולות בעקבות צורך של חברות בפרוייקטים זמניים של כמה חודשים בלבד, החלפות של עובדות לאחר לידה וכדומה.

במה אפשר לעבוד במהלך ההריון?

כאשר מדובר על חיפוש עבודה לנשים בהריון, מדובר על משרות רבות אשר יכולות להתאים למצב החדש. ראשית, העבודה המשרדית. כיום ישנן עבודות משרדיות רבות לרבות מזכירות, מוקדים טלפוניים ומוקדי שירות פרונטליים. מדובר על עבודה המתבצעת בישיבה ולרוב גם במשמרות, כך שלא אמורה להיות כל בעיה או מגבלה בעבודה עבור האישה ההריונית.

אם האווירה במשרד או במרכז שירות אינה מתאימה לך מבחינת היקף השעות או אופי העבודה, ישנה אלטרנטיבה נוספת והיא עבודה מהבית. כיום ישנן משרות זמניות המתבצעות באופן עצמאי על ידי כל עובד מביתו. פורמט שכזה יכול להתאים גם עבור עבודה לנשים בהריון. עבודות מסוג זה יכולות להיות טלמרקטינג, שיווק מוצרים או שירות, או איתור לקוחות פוטנציאליים עבור חברה מסוימת.

אם כן, ההריון לא מונע מהנשים ההריוניות להצטרף אל שוק העבודה. חשוב מאד במהלך ההריון להיות בתנועה ובדינאמיות, ולא במצב סטטי. תעסוקה שכזו תעניק לך מעבר לתגמול הכספי, גם מעגל חברתי העתיד להיווצר במקום העבודה החדש. לא מעטים בתי העסק הקולטים גם נשים בהריון, כך שגם את יכולה.

 

עוד אתרים שיעניינו אותך:

קפסולות אספרסו  – מבית נספרסו
מכונות קפה – נספרסו
טיול בישראל עם שירותי השכרת רכב מבית שלמה סיקסט
השכרת רכב בירושלים – מבית שלמה סיקסט
השכרת רכב בתל אביב – שלמה סיקסט