התינוק שלכם סובל מפליטות? מטרנה השיקה פתרון חדש- מטרנה A.R

מטרנה

תינוקות רכים, נוטים לסבול מלא מעט תופעות הקשורות במערכת העיכול, בחודשים הראשונים לחייהם, ולא בכדי- זו התקופה בה מערכת העיכול שלהם נבנית, מתעצבת ומתפתחת בשיאה והדבר יכול להתבטא הן בגזים (קוליק), מצד אחד ומנגד, בתופעות כמו פליטות. כאמור, באופן טבעי תינוקות עלולים לפלוט משום שהסוגר של הוושט אינו מפותח וסגור עד לסופו והתופעה נחשבת נורמלית. אך כאשר התופעה קורית יותר מפעם או פעמיים, הורים רבים מתחילים לדאוג.

מטרנה השיקה פתרון והוא עדיין על המדפים להזכירכם

כפי שפורסם כבר לפני שנה באתר women-zone בכתבה אודות מטרנה A.R החדש , מטרנה השיקה בשנה שעברה את המוצר מטרנה A.R שנועד לטפל בתופעת הפליטות שאינה מוגדרת כרפלוקס מבחינה רפואית. למרות שלא מדובר במוצר המצריך מרשם רופא, מטרנה מציעים בכל מקרה לבצע בירור מול רופא ילדים בכל חשש לפליטות שהן אינן נורמליות או קורות באופן תדיר וממושך.

המוצר מכיל הרכב פרוביוטי מיוחד וחומרי הסמכה שונים לתמ"ל שמסייעים להפחית ולהרגיע את הפליטות ומשמשים להקלה על התופעה שלרוב חולפת מאליה כעבור תקופה. אופן ההכנה והשימוש הוא כמו של כל אחד ממוצרי התמ"ל האחרים של מטרנה. שמים כפית אבקה לתוך מים חמים ומערבבים היטב. מומלץ להשתמש במוצר זה בעיקר בשעות הבוקר והערב, בהם לרוב תדירות הפליטות עולה ומתגברת לאחר הארוחות הראשונה והאחרונה של היום.

למרות שהמוצר הושק בלא מעט פרסום בשנה שעברה, מכיוון שמדובר במוצר נשתי יחסית, רבים עדיין אינם מכירים בו ולכן אנו שבים ומדברים עליו ומזכירים לכם שהמוצר עדיין נמכר בחנויות ובפארמים.