האתר שמוכיח שנשים יכולות הכל

נשים עובדות

חשבתם שהיכולת של הנשים מוגבלת? הכירו אתר, שיוכיח לכם, שנים יכולות הכל! אתר "נשים עובדות", מספר לנו על נשים שטיפסו, והגיעו לגבהים. באתר, יש בלוגים וחדשות, על נשים מובילות ומוכרות לנו.

נשים יכולות לעשות הכל!

נשים יכולות לעסוק בכל מקצוע. גולדה מאיר- הייתה ראש ממשלה. באתר, יש כתבות עם ציטוטים של שרת הספורט. יש גם כתבה חדשותית על כך שמונתה מנכלי"ת חדשה, לקבוצת מוצרי מעברות. אילו עוד מקצועות חשובים נשים כבשו? כיום, אפשר לראות נשים שעוסקות בתפקיד עו"ד צבאי. מנכליו"ת של חברות הייטק, ושל חברות וגופים מובילים בתעשייה. בנוסף, להיותן ראשי כנסת, וראשי עירייה.

אילו נשים מובילות מופיעות באתר?

באתר "נשים עובדות", מדברים ומביאים כתבות, על נשים מובילות, שהשפיעו רבות על החברה הישראלית. באילו נשים מתמקד האתר?

  • איילת שקד- חברת כנסת במפלגת "הבית היהודי", ו"ימינה", ושימשה כשרת המשפטים. השפיעה רבות על המשפט הישראלי, במסגרת תפקידה. השפיעה רבות על הפוליטיקה הישראלית.
  • מירי רגב- ח"כ כנסת מטעם הליכוד. בעלת השפעה גבוהה, ומעמד חזק במפלגת הליכוד. שרה בממשלת ישראל. במסגרת תפקידיה, תרמה רבות למדינת ישראל. משמשת לנשים רבות כמקור השראה, על יכולותיה של האישה בהנהגה הישראלית.
  • גליה מאור- שימשה כמנכלי"ת בנק לאומי. מכהנת כדירקטורית בחברות שטארוס, וטבע.
  • יוליה גל- סיפור חייה של יוליה גל, יכול לשמש כמקור השראה לנשים רבות, שרוצות להתחיל מאפס, ולהצליח. בגיל 17, עלתה יוליה ללא משפחה לארץ. וכך, התחילה את דרכה המקצועית בניקיון בתים. לאחר שצברה סכום מסוים של כסף, התחילה ללמוד קורס של טיפוח ויופי. לאחר סיום הקורס, עבדה יוליה במספר מכונים. בשנת 2000, פתחה יוליה את המכון שלה לבניית ציפורניים. בהדרגה, הגיעו הלקוחות. בשנת 2008, פתחה את הסניף השני. תוך שנתיים נוספות, פתחה סניפים נוספים ברחבי הארץ. בהמשך, פתחה יוליה בית ספר ללימודי מקצועות הטיפוח והיופי. הבוגרות, עובדות בסניפים השונים של יולה, ברחבי הארץ.
  • עופרה שטראוס- המנכלי"ת המוכרת והידועה של חברת שטראוס. הקבוצה, הוקמה על ידי אביה, מיכאל שטראוס. כך, שעופרה התחילה את דרכה המקצועית, כעובדת בחברה של אביה.
  • קרנית פלוג- פרופסור קרנית פלוג, השפיעה לטובה על כלכלת מדינת ישראל. את תחילת הקריירה המקצועית, עשתה בקרן למטבע הבין לאומית בארה"ב. כאשר חזרה למדינת ישראל, התחילה לעבוד בבנק ישראל. בין השנים 2014-2018, שימשה כנגידת הבנק.
  • שלי יחימוביץ'- עיתונאית וחברת כנסת. שימשה כיו"ר מפלגת העבודה. שלי, חיברה ספרים.
  • שרי אריסון- מוגדרת כבעלים של חברת אריסון השקעות. הייתה בעבר, בעלת שליטה בבנק הפועלים. שרי אריסון, נמצאת ברשימת הנשים העשירות בכדור הארץ. שרי, הינה האישה בעלת העושר הרב ביותר, בכל המזרח התיכון.

מדוע מונה האתר את הנשים המצליחות הללו?

מטרת האתר, היא לעודד נשים לצאת לעבוד. היא לעודד נשים להצליח. האתר, מראה כיצד נשים התחילו מקטן, ולפעמים ללא תנאים, והפכו למנכליו"ת של חברות גדולות במשק.

מרחבי הרשת:

חדש בישראל! סדרת אייפון 14:

אייפון 14אייפון 14 פרואייפון 14 פרו מקס