אלבום חתונה – כיצד נעשה זאת בעצמנו בקלות ובמהירות?

אז בשעה טובה החתונה שלכם עברה על הצד הטוב ביותר, ואחרי שכל ההתרגשות ירדה זה הזמן לעבור על התמונות ששלח הצלם ולראות את כל הזיכרונות היפים. הרבה מאד זוגות מסתפקים בשלב הזה בלבד וכך יוצא שכמעט ושוכחים מאלבום החתונה שנשאר במחשב לשנים ארוכות. אנחנו ממליצים בחום להשקיע, לעצב ולהדפיס אלבום חתונה. בואו נדבר על היתרונות של זה ונחלוק כמה טיפים שיעזרו להכין את האלבום במהירות ובקלות.

למה ללכת על אלבום חתונה מודפס?

אלבום חתונה מודפס זו דרך נהדרת ליהנות מהזכרונות באופן ממוקד בכל פעם שנרצה. ניתן להציג אותו לכל אורח שמגיע הביתה ואפשר להביא אותו כמתנה לאנשים חשובים (הורים, סבא וסבתא וכו׳). אלבום מודפס הוא תמציתי ומביא את הרגעים הכי יפים של היום הגדול שלכם ובגלל זה לא כדאי לוותר עליו. כך תעצבו אלבום בקלות ומהר.

איך לעצב אלבום חתונה?

  • מחליטים על קו לאלבום: זה יכול להיות הסדר הכרונולוגי של היום או חלוקה לרגעי שיא של הערב. כך או כך אם מחליטים מראש על סדר זה מקל על העיצוב.
  • מחלקים את התמונות לפי נושאים: בחירת התמונות זו המשימה הארוכה והמעייפת ביותר. פתחו תיקיות לפי נושאים והעבירו את התמונות לפי נושא, זה ממש יכול לעזור.
  • עשו זאת יחד: כשעושים את זה לבד זה יכול להיות מעייף, אבל לעשות את זה ביחד זה ממש כיף.
  • הראו את העיצוב לקרובים לכם לפני ההדפסה: כדי לוודא שלא עשיתם טעויות לפני ההדפסה שווה להראות את האלבום לחברים קרובים ובני משפחה.

לסיכום – אלבום תמונות מודפס מהחתונה זו מזכרת מרגשת וייחודית ואנו ממליצים שלא לוותר על זה.