איך להתאפר לעבודה ומה המשמעות ליום יום?

למרבה המזל אנו חיים כיום בחברה המאפשרת לכל אחד מאיתנו לבטא את עצמו כרצונו. אם בעבר נשים נדרשו פחות או יותר להתאפר בכל יום ובטח לקראת אירועים חשובים, הרי שכיום כל אחת יכולה לבחור אם זה מתאים לה, מתי להתאפר ובאיזה סגנון. ובכל זאת, נראה כי נשים רבות בוחרות להתאפר מדי בוקר לעבודה..

באופן טבעי, כל אדם באשר הוא, וזה לא משנה אם מדובר על נשים או גברים, מושפע מגורמים חיצוניים כשמדובר על מצב הרוח וחלק מהותי מאיזה הוא כמובן הלבוש. בגדים יפים יגרמו לנו להרגיש טוב. בגדים מחויטים יגרמו לנו להרגיש מכובדים ומסודרים ומראה מרושל לרוב יגרום לחוסר ביטחון ואנרגיה ירודה באופן כללי. כשמדברים על נשים בעניין הזה, נוסף נדבך חשוב והוא האיפור שבוחרים לשים (או לא). לפני שניתן כאן טיפים לאיפור עדין לעבודה, בואו ננסה להבין איך איפור משפיע על מצב הרוח והתנהלות היום.

מעורר ומחייה את הנפש

נשים רבות, ולא משנה אם מדובר באימהות, נשים בזוגיות ללא ילדים או רווקות, מרגישות לא אחת חסרות אנרגיה ומרוקנות ומתקשות להתחיל את יום העבודה במרץ כמו תמיד. כמובן שאפשרות נפלאה כאן היא שדרוג המראה שיעזור וזה כולל אגב גם את הביגוד. עם זאת, דרך נפלאה לתת לעצמינו בוסט לקראת היום היא דווקא איפור פנים שיעזור לטשטש ולהעלים את מראה הפנים העייף וחסר האנרגיה וזוהי דרך אחת מובהקת בה יכול האיפור להשפיע על מצב הרוח.

סטייל והשקעה – איפור באירועים מיוחדים

ישנם הרבה אירועים בחיים בהם נרצה להרגיש מכובדים יותר מבדרך כלל, בין אם זו חתונה שהוזמנו אליה, אירוע חשוב בעבודה או כל דבר אחר שהוא. ברגעים הללו, איפור יוקרתי לשעות הערב, כזה שלא עושים ביומיום יכול בהחלט לגרום לנו להרגיש ככה, במיוחד כשזה הולך ביחד עם שמלת ערב מיוחדת ולא שגרתית.

איפור עדין לעבודה – כך תעשי זאת נכון

שכבת הבסיס
השלב החשוב ביותר הוא המייקאפ שהוא בעצם הבסיס. חשוב לבחור את הגוון המתאים המשלב בין הצבע של עור הפנים לצבע של עור הגוף. כדי למצוא את האחד שווה לנסות מריחה מהירה על בית החזה ואם הגוון משתלב בטבעיות זהו המייקאפ המתאים. כדי שלא תהיה תחושה כבדה של מסיכה חשוב למרוח שכבה דקה ועדינה יחסית.

הצללות
השלב הבא הוא יצירת הצללות לפנים שייתנו להם צבע וחיות. מומלץ להשתמש במברשת סומק גדולה ולשים מעט ברונזה שזהו בעצם סומק חום וליצור מעין מסגרת לפנים מכיוון האוזן לכיוון הלחיים. ההצללות יתנו לפנים מראה מלא באור שהוא יותר טבעי ועדין באותה הנשימה.

סומק בלחיים
כאן חשוב להבין אם מכוונים למראה רענן ועדין או שהכיוון הוא דווקא מראה שזוף יותר. למראה רענן מומלץ ללכת על סומק בגווני ורוד אפרסק ואם מכוונים למראה שזוף יותר מומלץ להוסיף כמות מסוימת של ברונזה, דהיינו סומק חום.

אפשרויות נוספות
זהו כמובן הבסיס ומכאן כל אחת יכולה להוסיף דברים כרצונה. אודם, אייליינר, תוחם, רימל, מסקרה וכל העולה על רוחך – האפשרויות הן אינסופיות והכי חשוב שתבחרי את הדברים שגורמים לך להרגיש בנוח בסיטואציה היומיומית של מקום העבודה.